KURUMSAL
 

BENKA ARICILIK;

1972...

Tenekecilikle başlayan mesleğine

1980...

Yılında arıcılık malzemeleri imalatıyla arıcılık sektörüne giriş yaptı.İlk imalatı arı yemliği oldu ve 1999 yılında Bal süzme makinası imalatına başladı.

ve Bugün...

Gelinen noktada hertürlü arıcılık ekipmanları üreten BENKA Türkiye'nin hemen hemen her iline ürünlerini ulaştırmaktadır.Bugüne gelene dek yıllarca kalite prensibimizi bozmadan ve müşterilerimizin desteği tavsiyeleri hergeçen gün ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilme adına bünyesinde barındırdığı sertifikalı satış personelleri, arı uzmanları , ziraat mühendisleri ve makine mühendisleri ile satış sonrası hizmete önem vererek kurumsal yapısından ödün vermemektedir.

Yurtiçinde belirli bir potansiyele sahip olması ile birlikte Yurtdışında da büyük bir pazara sahip olan BENKA'nın Vizyonu Dünya'da Tarım makineleri sektöründe büyük bir paya sahip olan Türkiye'nin büyük bir paydası olmanın gururu ile ülke ekonomisine destek sağlamaktadır. 

 

Mehmet Vahdettin KÜÇÜKBENLİ

BİZE ULAŞIN
ADRES : Küçük Sanayi Sitesi 5. Cad. No: 6 ÇORUM / TÜRKİYE
TELEFON : +90 (364) 234 85 99
 
ONLİNE SİPARİŞ HATTI  : +90 (364) 333 00 99
FAX : +90 (364) 234 86 33
E-POSTA : aricilikbenka@gmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
BU WEB SİTESİNDE YER ALAN TÜM İÇERİK BENKA ARICILIĞA AİTTİR KAYNAK GÖSTERİLEREK BİLE KOPYALANAMAZ ÇOĞALTILAMAZ WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA METAMEDYA